Valmennusaikataulu

Print Friendly and PDF

K1+K2-ryhmien luistelijat

Muistakaa toimittaa lukujärjestykset jääaikavastaavana toimivalle Samille (sami.pajula73(at)gmail.com). 


Vko 42   16.-22.10.2017


 MA 16.10.14:00-14:45EXTRAJÄÄK21-halli
 14:45-15:45JÄÄK11-halli
 16:00-17:00KUIVISK11-halli
 19:45-20:45JÄÄAikuisluisteluUK2
     
     
 TI 17.10.7:00-7:45  JÄÄK1UK2
 14:45-15:45JÄÄK2UK2
 15:30-16:45JÄÄK1UK2
 17:00-17:45JÄÄLK+TLKUK2
     
     
KE 18.10.14:45-15:30JÄÄK2UK2
 15:15-16:45JÄÄK1UK2
 17:00-18:00KUIVISK11-halli
     
     
TO 19.10.14:15-15:00JÄÄK21-halli
 14:45-15:45JÄÄK11-halli
 16:00-17:00KUIVISK1+K21-halli
     
     
PE 20.10.7:00-7:45 JÄÄK1UK2
 14:00-14:45JÄÄK21-halli
 14:45-15:45JÄÄK11-halli
 18:00-18:45JÄÄLK+TLKUK2
 18:45-19:30KORVAUSJÄÄK1+K2UK2
     
     
LA 21.10.9:00-10:00JÄÄPERUTTU/ Turnaus2-halli
 10:00-10:45JÄÄPERUTTU / Turnaus2-halli
 10:15-10:45LENKKIPERUTTU / TurnausTekokenttä/1-halli
 11:00-11:45KUIVISPERUTTU / TurnausTekokenttä/1-halli

 

Vko 43  23.-29.10.2017


MA 23.10.10:15-11:30JÄÄK12-halli
 11:45-12:45JÄÄK2UK2
 14:00-15:00JÄÄK11-halli
 15:00-15:45JÄÄK21-halli
 16:00-16:45KUIVISK21-halli
 19:45-20:45JÄÄAikuisluisteluUK2
     
     
TI 24.10.10:15-11:15JÄÄK12-halli
 14:45-15:45JÄÄK2UK2
 15:30-16:45JÄÄK1UK2
 17:00-17:45JÄÄTLKUK2
     
     
KE 25.10.10:15-11:15JÄÄK22-halli
 11:15-12:30JÄÄK12-halli
 14:45-15:30JÄÄK2UK2
 15:30-16:45JÄÄK1UK2
 17:00-18:00K1+K2 vanhempaininfoUK-Areenan neuvotteluhuone 2.krs
     
     
TO 26.10.10:15-11:30JÄÄK12-halli
 11:30-12:30JÄÄK22-halli
 14:15-15:15JÄÄK11-halli
 15:00-15:45JÄÄK21-halli
 16:00-17:00KUIVISK21-halli
     
     
PE 27.10.10:15-11:15JÄÄK12-halli
 14:00-14:45JÄÄK21-halli
 14:45-15:45JÄÄK11-halli
 18:00-18:45JÄÄTLKUK2
     
 SM-nov. 1.valintakilpailu  28.-29.10.2017 Espoo 
LA 28.10.9:00-10:00JÄÄK12-halli
 10:00-10:45JÄÄTLK2-halli
 10:15-10:45LENKKIK1Tekokenttä/1-halli
 11:00-11:45KUIVISTLKTekokenttä/1-halli